Karrier

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

Pozíció: Raktáros

Az Audmax Kft., Magyarország vezető hangszer és hangtechnikai disztribúciós vállalkozása álláspályázatot hirdet a következő pozícióra:

-    RAKTÁROS

A pozíciót betöltő leendő kolléga feladata a vállalkozás nagykereskedelmi diviziójában a raktárba érkező áruk átvétele, betárolása, illetve a küldendő áru összekészítése, szállítmányozóknak történő átadása.
Feladata továbbá a raktári rend fenntartása, időközi leltárok bonyolítása.
Az Audmax Kft. a hangszer és hangtechnikai piac több, a területen piacvezető gyártó kizárólagos magyarországi képviselete, elsősorban viszonteladói partnerhálózaton keresztül értékesít.

Az eredményes pályázó a következő alaptulajdonságokkal rendelkezik:

- raktározásban, árumozgatásban szerzett tapasztalat
- jó szervező, rendszerező
- jól kommunikál
- eredményekkel, feladatokkal motiválható, szereti a kihívásokat
- képes kreatívan, önállóan a feladatokat részfeladatokra bontani
- időszakosan extra feladatokkal is terhelhető
- alapszintű angol nyelvtudással bír
- B kategóriás jogosítványt birtokol

- Érvényes targoncavezetői jogosítvány és targoncavezetési tapasztalat előnyt jelent

Amit a vállalkozás cserébe kínál:

- versenyképes bérrendszer
- egyéni extra vállalások, prémiumrendszer
- piacvezető gyártók termékeivel foglalkozás
- "show business" közelség

Az eredményes álláspályázat feltételei:
- magyar nyelvű szakmai önéletrajz
- raktározási, logisztikai tapasztalatok, eredmények, referenciák feltüntetése

A pozícióra írásban az allas@audmax.hu emailcímen lehet jelentkezni, a beérkezett pályázatok alapján a következő körbe bejutottakat személyes találkozóra hívjuk.

Képviselt gyártók, márkák

Az AUDMAX által képviselt kiemelt márkák, gyártók - ABC sorrendben. Bővebben...

Allen&Heath Appsys ProAudio Audiopole AudioPressBox Audio-Technica Avalon-Design Avid B&C Speakers DiGiGrid DirectOut Technologies Genelec GLAB Guitar Laboratory Green Hippo ITC INOUT Communication Systems Korg L'Acoustics Linea Research Panphonics Roland Professional AV Symetrix Tascam Trevis Audio Lab Vox Waves Williams Sound
HANOSZ
Az Audmax Kft. a HANOSZ tagja.
A Hangszeresek Országos Szövetségének fő célja az aktív zenélés társadalmi elfogadottságának növelése és támogatása.
Széchenyi 2020